PROSÍÍÍÍM..jestli se ti tady líbí tak pro mně hlásni TADY..:-).dekuju

kluci

24. února 2009 v 12:13 | luciš

Kluci

Jak do sekundy odpálkovat kluka :D


http://th09.deviantart.com/fs23/300W/i/2008/027/2/0/STOP_by_minority00.jpg
Kluk: Je tahle židle volná?
Holka: Je, a ta moje bude taky, jestli si přisedneš.

Kluk: Vidět tě nahou, umřu štěstím!
Holka: Vidět tě nahého, umřu smíchy.

Kluk: My jsme přece v baru za stejným účelem!
Holka: Jasně, jdeme sbalit nějaké roštěnky!

Kluk: Neviděli jsme se už někde?
Holka: Je to možný, dělám recepční na klinice pohlavních chorob!
Kluk: Pojedeme k tobě nebo ke mně?
Holka: Oboje: každý k sobě!

Kluk: My jsem se už někde viděli?
Holka: Jasně, proto už tam nechodím.

Kluk: Pro tebe půjdu až na kraj světa.
Holka: A můžu tam do tebe strčit?
ZdrOj → C_a_WiCZq_A

Čeho si při balení kluků vyvarovat?

http://www.bravoweb.cz/pictures/56408669.jpg

Jak na to? Vyvaruj se těchto chyb
  • Nedoprošuj se. - Když už to nemůžeš vydržet a máš silnou potřebu vyjádřit svoje city, pak napiš krátký dopis (používej slova jako sympatický, milý, veselý, ráda bych tě poznala). Riskuješ ale, že si bude myslet, že ho uháníš.
  • Nebuď jako plakát. - Čím míň budeš namalovaná a výstředně oblečená, tím lépe.
  • Nebuď středem pozornosti. - Pomyslí, že budeš chtít být středem pozornosti i ve vztahu.
  • Nechovej se jako kluk. - Když budeš za drsňačku, která mluví sprostě, kouří a má manýry jako kluk, počítej s tím, že se k tobě budou kluci chovat stejně.
  • Neodmítej pochvalu. - Když tě kluk pochválí nebo ti vyzná city, a není to ten pravý, neodmítej ho. Jen poděkuj, buď milá. Mezi kamarády fungují tamtamy a roznese se, že umíš přijmout lichotku a umíš slušně odmítnout kluka. Pro další nápadníky je to signál, že jsi fajn.
  • Dobrý výběr. - Když si vyhlídneš kluka, zvaž jeho dostupnost. Neupínej se k neperspektivním - zadaní, o dost starší, sukničkáři apod.

Je konec? Všechno potřebuje čas....Dal si s tebou tvůj kluk rande, aby ti řekl nějaký nesmyslný důvod, proč by se měl s tebou rozejít. Nebo ti to snad prachsprostě napsal? V tom případě se z toho nyní pravděpodobně cítíš pod psa. Nemáš na nic náladu a pochybuješ, že tě má někdo vůbec rád? Ano, to zná většina z nás. Ale přesto musíme mít na paměti, že nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Když nás odepsal nás miláček, tak to ještě neznamená, že jsme odepsáni pro celý svět a napořád!
Nejspíš se tě budou snažit dobří kamarádi dostat ven, do společnosti. Neodmítej. Aspoň na chvíli zapomeneš na své trápení. Když budeš budeš jenom sama se svými myšlenkami, tak to na tebe bohužel přijde. Budeš se zaobírat vzpomínkami a bude ti úzko dlouho do noci. Ale naštěstí jen do té doby, než usneš. Tak si třeba před spaním připrav horké mléko s medem, pomáhá to prý usnout!

Když ON tě chce, ale TY jeho neObčas se vy holky dostanete do situace, kdy o vás mají kluci větší zájem než obvykle, nebos e vám kluk, který o vás má zrovna zájem nelíbí a vy nevíte jak to udělat, aby jste onoho horlivce přesvětčili, že to nemá cenu a přitom mu nezlomili srdce.…KDYŽ JE TO TVŮJ KAMARÁD

Snad nejzapeklitější situace nastává, když zjistíš, že po tobě touží tvůj super kámoš. O tom by mohla vyprávět i čtrnáctiletá Danka:
"S Michalem jsme se znali prakticky od školky. Naše mamky jsou kamarádky, takže jsme se dřív vídali hodně často. Ve školce jsme byli nerozlučná dvojka a já jsem byla přesvědčená, že si ho určitě jednou vezmu. Jenomže jak už to chodí, na základce jsme byli zařazeni každý do jiné třídy a tak jsme se vídali jen občas. V sedmé třídě jsem se ale začala bavit s novou partou, se kterými chodil ven i Michal. Začali jsme se zase bavit a můžu říct, že se z nás stali nejlepší kamarádi. Občas se mi zdálo, že mi tak trochu nadbíhá, ale neřešila jsem to. Vyrostl z něj krásný kluk, to musím uznat, ale já jsem byla zamilovaná do někoho jiného. Jednou jsme spolu zůstali sami na školním hřišti. Vyznal mi tam lásku a chtěl mě políbit. Odmítla jsem se slovy, že ho mám ráda, ale spíš jako kamaráda. Od té doby se ke mně chová chladně a já mám výčitky, že jsem ho radši neměla odmítat, aby se netrápil."

Rozlušti skrytý význam jeho slov


S kluky je někdy kříž. Jak máte vy holky poznat, že to, co říkáme, myslíme skutečně vážně? Jaký význam mají všechny ty fráze, které s oblibou používáme, abychom sami sebe uchránili před něčím pro nás nepříjemným? Hrrrr na nás!


KDYŽ SE NECHCE KLUK VÁZAT
Co říká: "Není kam spěchat, miláčku!"
Co si ve skutečnosti myslí: "Myslím, že tě mám rád, ale stále ještě se necítím na vážný vztah. Chci si nechat otevřená zadní vrátka, chápeš?"
Proč neřekne rovnou pravdu? Asi sama usoudíš, že jen blbec by byl tak naivní, že by na rovinu řekl své holce, že si se svou láskou k ní není ještě úplně jistý, a očekával by, že s ním jeho milá bude souhlasit a podpoří ho v tom, aby se dál poohlížel po jiných holkách, zda nenatrefí na nějakou lepší. Uvědom si však, že tvůj kluk je nejistý úplně stejně jako ty. Vždyť i ty sama ze začátku vztahu přemýšlíš, zda je to ten pravý! Věř ale, že když na svého miláčka nebudeš naléhat a necháš věcem volný průběh, pomůže to k tomu, aby vznikly pevné základy pro váš vztah, bez kterých se zkrátka neobejdete. Takže možná pomalu, ale jistě!
KDYŽ JE ZBABĚLÝ
Co říká: "Myslím, že bychom si měli dát pauzu."
Co si ve skutečnosti myslí: "Vztah s tebou už mi nic nedává, ale jsem zbabělec, abych ti to řekl na rovinu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama