PROSÍÍÍÍM..jestli se ti tady líbí tak pro mně hlásni TADY..:-).dekuju

Březen 2009

Ötzi

26. března 2009 v 19:16 | LucinQa |  Whats new in Hollywood?
Ötzi je jméno, kterým je nazývána přirozená mumie člověka z doby přibližně 3300 let př. n. l. (doba měděná), která byla nalezena 19. září 1991 na ledovci v Otztalských Alpách poblíž rakousko-italských hranic. Pravěký člověk zemřel na následky zranění, když jej někdo střelil šípem do zad. Kromě tohoto zranění měl Ötzi podlitiny a řezné rány na dlaních, zápěstí a hrudi. Shodou šťastných okolností vydrželo neporušené tělo v ledu až do dnešní doby. Nález vzbudil obrovskou senzaci, neboť tělo bylo tak dobře zachováno, že se původně nálezci domnívali, že se jedná o ostatky člověka, který zahynul v horách před pouhými několika desítkami let.
Ötzi byl přibližně 160 cm vysoký a jeho věk se odhaduje na 40 až 53 let. Spolu s mumií byly nalezeny i zbytky jeho oděvu, bot a výbavy.

Danile Dae Kim aneb jin soo kwon ze serialu lost hrál také jako ashley tisdale v seriálu ČARODĚJKY..CHARMED

17. března 2009 v 17:50 | LucinQa |  Whats new in Hollywood?
Danile Dae Kim aneb jin soo kwon ze serialu lost hrál také jako ashley tisdale v seriálu ČARODĚJKY..CHARMED...:-)---hareje v 3*04...3 serie a 4 díl pod návem uvedte démona....brzo tento dil budou davat na prime..musite se kouknout do programu ..a podivat se na to.:-)..hraje demona kterýho se snaží čarodějky zabít..

Ashley Michelel Tisdale hrála malilinkatou roličku v ČARODEJKÁCH (CHARMED)

16. března 2009 v 19:23 | LucinQa |  Whats new in Hollywood?
Ashley Michelel Tisdale hrála malilinkatou roličku v ČARODEJKÁCH (CHARMED)..2*21
Čarodějky druhá řada a 21 díl..tam hrála..díl se jmenuje Kdopak to štěká.....koukněte se do programu ..mělo by to být brzy na primě..:-)..určitě ji nepřehlídnete..:-)

Nejpoužívanější jazyky světa

16. března 2009 v 14:27 | LucinQa |  Whats new in Hollywood?
Nejpoužívanějším jazykem světa je na prvním místě čínština, se svou miliardovou populací rodilých mluvčích. Následuje angličtina, španělština a arabština:

1)čínština (Čína)

2)angličtina (GB, USA, Kanada, Austrálie aj.)

3)španělština (Španělsko, Latinská Amerika aj.)

4)arabština (Severní Afrika, Arabský poloostrov aj.)

5)bengálština(Bangladéš, Indie, Filipíny)

6)hindština (Indie)

7)indonéština (Indonésie)

8)ruština (Rusko aj.)

9)tamilština(Indie, Srí lanka, Malajsie)

10)japonština (Japonsko)

11)francouzština (Francie aj.)

12)urdština (Pákistán)

Nová KLikačka

14. března 2009 v 21:06 | LucinQa |  Designy


Rozcestník// Návody

14. března 2009 v 20:50 | LucinQa |  Návody a rady
Potřebuješ poradit s..
??Tak klikni najdeš raduRozcestník// Picty

14. března 2009 v 20:46 | LucinQa |  Picty

BtW:tenhle rozcestník je dělanej přímo pro tebe Lucinko, vim jak máš ráda číči tak doufam že se líbíOMluva

14. března 2009 v 12:47 | L!ndínQa
Chtěla bych se vám všem omluvit ale nevím jak to udělat já vám to vysvětlim
Strašně ale neskutečně mě nasrala máma a to fakt nechutně...je to na dlouho kuli čemu potom přišel brácha a měl ty svoje blbý kecy a pak Táta to bylo hrozný.Pak mi volala Lucy a já se snažila abych byla slyšet normálně(snad byla ).no Lucka potřebovala spravit toplist tak jsem šla na její blog a viděla tam ten článek já vim že nebyl myslenej špatně ale já byla v tu chvíli tak hrozně nasraná že sem si to vybila na tomhle blogu a hlavně na Lucce.Moc se omlouvám já vždycky když sem nasraná chápu věci jinak a tohle je jedna z nich moc se ti omlouvám.Slibuju že ti do zítřka dám blog do pořádku. Teď totiž pracuju na novym desu u mě a ještě nevim jak má vypadat protože ten design který se mi tak hrozně líbí a schovávala sem ho na lepší časy pros vůj blog dám sem jako omluvu. DOufám že mě z Vás aspoň někdo pochopí ale ne já nechci aby to pochopili všichni, je mi to uplně jedno hlavně chci aby už se na mě Lůca nezlobila.


rozcestí / hollywood stars

13. března 2009 v 19:52 | LucinQa
co se děje ,jaké jsou....Herci a zpěváci

rozcestí / for girl

13. března 2009 v 19:47 | LucinQa
vše co chceš o nic vědět.....Kluci
jak být krásná.....................Krása
jak být štíhlá.......................Štíhlost

rozcestí / about me and dream

13. března 2009 v 19:42 | LucinQa

co znamenají tvé sny....Dream
co jíst............................Menu
kdo jsem.......................About me


Nevim co do nadpisu tak zůstanu u třech teček ...

13. března 2009 v 18:17 | .
Nazdar, hele lucko taky si to neber osobně ale já sem pro tebe nemusela dělat vůbec nic takže nevim proč tady ze mně děláš krávu....jako když potřebuješ pomoct to sem kamarádka ale když už můžeš celýmu světu říct op nějaký krávě tak to nemusim bejt zrovna já...promiň ale nevim co tě to popadlojá žádný to tvoje blbý mlíko nemazala...jenom sem k němu přidala odkaz na svůj blog...to je všecko a nepopírám to ale rozhodně popírám že sem to dala ke všem článkům... prostě sem byla namíchnutá jak ty tady máš hrozně debilní články a všecko a máš dvakrát větší návštěvnost než já tak sem zkusilaa že sem dám ty odkazy ...ale stejně mi to moc nepomohlo.
Lucko až příště budeš něco potřebovat nemusíš se mi odvděčit zrovna takhle.Jenom ti chci oznámit že na tomhle blogu sem skončila a hodlám si vzít z5 všechno co sem sem dala ..neodcházim ve zlym ani v dobrym ale zklamala si mě zbohem

Maciuchová se topí v penězích!

12. března 2009 v 12:52 | LucinQa
Mít roli v úspěšném seriálu televize Nova, to je doopravdy terno! Své by o tom mohly vyprávět herečka Hana Maciuchová (63) . Právě ona bere ze všech na nově nejvíc.!¨

"Je nejlépe placenou herečkou v Ulici. Za natáčecí den má mezi 13 až 15 tisíci. Měsíčně tak bere jen za tuhle roli okolo dvou set tisíc korun, odhaluje jedna z koprodučních. na Maciuchová jedna z produkčních nekonečného seriálu.

Mezi další nadprůměrně placené herce patří na Nově Jiří Langmajer (15 tisíc za natáčecí den), Tereza Brodská (11 tisíc za den) nebo Saša Rašilov (11 tisíc za den).


dobro

12. března 2009 v 9:27 | LucinQa
  • subjektivní dobro - to, co těší;
  • objektivní dobro - to, co prospívá;
  • mravní dobro - to, co slouží ke cti
XD XD


mléko

11. března 2009 v 20:09 | LucinQa
..O mléku se říká že je nejchutnější nejzdravější nápoj.
S mlékem se setkáváme v různých podobách. Může to být čerstvé mléko, zkyslé mléko, sušené mléko, apod. Rostlinnými náhražkami kravského mléka jsou sojové mléko, rýžové mléko, mandlové mléko.
O mléku je rozšířena pověra, že jeho konzumace zvyšuje sekreci hlenu. V případě, že dotčená osoba není alergická na mléčné produkty, vědecké studie dokazují, že tento efekt je smyšlený