PROSÍÍÍÍM..jestli se ti tady líbí tak pro mně hlásni TADY..:-).dekuju

Brown křičel na těhotnou Rihannu: Já z tebe tu srač... vymlátím!

8. března 2009 v 11:38 | luciš

Brown křičel na těhotnou Rihannu: Já z tebe tu srač... vymlátím!

Foto: ancJe to měsíc, co celý svět obletěly obrázky brutálně zbité zpěvačky Rihanny (21). Zmlátil ji její vlastní přítel, zpěvák Chris Brown (19). Losangeleská policie v pátek zveřejnila soudní spis, ve kterém jsou popsány ohavné podrobnosti útoku.

//
Ze dne na den se díky svému hlasu stala jednou z nejznámějších zpěvaček. Prestižní světové magazíny ji často řadí mezi desítku nejkrásnějších žen světa. Řeč je samozřejmě o americké zpěvačce Rihanně, která je idolem mnoha nejen pubertálních dívek. I přesto, že její život má pohádkový scénář, vloudila se do něj velká chyba. Tou je její o dva roky mladší přítel Chris Brown, který ji v noci 8. února brutálně zmlátil. Proč? Protože mu zpěvačka prozradila, že s ním čeká dítě!

Málem ji uškrtil
Když Rihanna svému příteli řekla, že čeká dítě, místo radosti se dočkala násilí. Chris ji začal vyhazovat z auta, ale nešlo to, jelikož byla připoutaná. Podle soudního spisu ji tedy začal mlátit do hlavy a přitom na ni řval: "Až se vrátíme domů, tak z tebe tu srač... vymlátím! Počkej a uvidíš!"
Rihanna poté vzala do rukou mobilní telefon a volala své asistentce Jennifer Rosales. Ta ale telefon nezvedala. Ozvala se pouze hlasová schránka. Rihanna však chtěla naštvat přítele a ještě před nahráváním zprávy do telefonu řekla: "Jsem na cestě domů. Až tam budu, chci, aby tam čekali policajti."
To však neměla dělat. Brown začal být nepříčetný. "Právě jsi udělala nejhloupější chybu v životě! Teď tě vážně zabiju!" vykřikl Brown předtím, než začal Rihannu surově bít.

Surový Brown mlátil známou zpěvačku hlavně do hlavy a paží. Chvilku Rihannu dokonce i škrtil. Zpěvačka málem ztratila vědomi, avšak podařilo se jí Browna dloubnout do očí a odkopnout ho od sebe, čímž zabránila dalším útokům. Mezitím přijela policie, kterou zavolali náhodní kolemjdoucí, když slyšeli Rihannu křičet o pomoc. Zpěvačka se pak s velkým množstvím podlitin a tržných ran několik dní zotavovala v nemocnici.Láska je slepá
Když se Rihanna dostala z nemocnice ven, pořád jí zůstaly nezhojené rány - ale tentokrát spíš na duši. Odjela proto mimo všechno dění do slunného Mexika. Tam ale zřejmě zjistila, že jí její násilnický přítel chybí. Když se po jejím návratu z Mexika uviděli, začali oba brečet a Rihanna s návratem k Chrisovi dlouho neváhala.
Chris Brown ji dokonce požádal o ruku a ona souhlasila. A to i přes nelibost rodiny a jejích přátel. Brown měl také velké štěstí v tom, že mu soud nezakázal stýkat se s Rihannou. Musí však splnit několik soudních podmínek. Například nenarušovat zpěvaččin klid, nedržet ji pod dozorem, neznemožnit jí pohyb a odevzdat všechny své zbraně policii, nebo je prodat obchodníkovi s právem k prodeji zbraní. Tyto podmínky platí do března roku 2012.
Konečný verdikt soudu Brown uslyší 6. dubna. Za napadení a vyhrožování mu hrozí až 4 roky vězení. A Rihanna? Ta by měla jen doufat, že se nenaplní slova známé zpěvačky Whitney Houston, která jí vzkázala: "Zbije tě znovu!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama